Collection: Food + Drink

28 products
  • Edible flowers-Summer Season blend small pottle
    Edible flowers-Summer Season blend small pottle
    Vendor
    Nine Flowers
    Regular price
    $11.95
    Sale price
    $11.95
    Unit price
    per 
  • Edible flowers-Love flower salad small pottle
    Edible flowers-Love flower salad small pottle
    Vendor
    Nine Flowers
    Regular price
    $11.95
    Sale price
    $11.95
    Unit price
    per 
  • Edible flowers-Cornflower and Jasmine small pottle
    Edible flowers-Cornflower and Jasmine small pottle
    Vendor
    Nine Flowers
    Regular price
    $13.95
    Sale price
    $13.95
    Unit price
    per 
  • Edible flowers-Love Flower salad jar
    Edible flowers-Love Flower salad jar
    Vendor
    Nine Flowers
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Unit price
    per 
  • Edible flowers-Magical Rainbow jar
    Edible flowers-Magical Rainbow jar
    Vendor
    Nine Flowers
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Unit price
    per 
  • Edible flowers- Deep pink rosebuds jar
    Edible flowers- Deep pink rosebuds jar
    Vendor
    Nine Flowers
    Regular price
    $13.95
    Sale price
    $13.95
    Unit price
    per 
  • Edible flowers-Red rose petals
    Edible flowers-Red rose petals
    Vendor
    Nine Flowers
    Regular price
    $13.95
    Sale price
    $13.95
    Unit price
    per 
  • Edible flowers-Hibiscus Jar
    Edible flowers-Hibiscus Jar
    Vendor
    Nine Flowers
    Regular price
    $17.95
    Sale price
    $17.95
    Unit price
    per 
  • Edible flowers- Blue Cornflower Jar
    Edible flowers- Blue Cornflower Jar
    Vendor
    Nine Flowers
    Regular price
    $17.95
    Sale price
    $17.95
    Unit price
    per 
  • Artisan Crackers
    Artisan Crackers
    Vendor
    Make it raw
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Unit price
    per 
  • Manuka Honey
    Manuka Honey
    Vendor
    lattitude 42
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Unit price
    per 
  • Ham Glaze 375gm
    Ham Glaze 375gm
    Vendor
    Artisan Vinegar
    Regular price
    $12.50
    Sale price
    $12.50
    Unit price
    per 
  • Russian fudge
    Russian fudge
    Vendor
    Treat yourself Amanda
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Chocolate Fudge
    Chocolate Fudge
    Vendor
    Treat yourself Amanda
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Smoothie Powders
    Smoothie Powders
    Vendor
    Eva's Wellbeing
    Regular price
    $55.00
    Sale price
    $55.00
    Unit price
    per 
  • Lager Vinegar Atomiser
    Lager Vinegar Atomiser
    Vendor
    Artisan Vinegar
    Regular price
    $11.50
    Sale price
    $11.50
    Unit price
    per 
  • Assorted Mustard 195 gram
    Assorted Mustard 195 gram
    Vendor
    Artisan Vinegar
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Unit price
    per 
  • Assorted Vinegars 250ml
    Assorted Vinegars 250ml
    Vendor
    Artisan Vinegar
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
  • Assorted Chutney jars 210 gm
    Assorted Chutney jars 210 gm
    Vendor
    Artisan Vinegar
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Mustard mini giftset
    Mustard mini giftset
    Vendor
    Artisan Vinegar
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
  • Apricot & Almond Log
    Apricot & Almond Log
    Vendor
    Artisan Vinegar
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Unit price
    per 
  • Strawberry vinaigrette
    Strawberry vinaigrette
    Vendor
    Artisan Vinegar
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
  • Spiced Figs 300gm
    Spiced Figs 300gm
    Vendor
    Artisan Vinegar
    Regular price
    $12.50
    Sale price
    $12.50
    Unit price
    per 
  • Fig & Walnut Log
    Fig & Walnut Log
    Vendor
    Artisan Vinegar
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $8.50
    Unit price
    per 
  • Apple Butter 195 gram
    Apple Butter 195 gram
    Vendor
    Artisan Vinegar
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Cordial 500ml
    Cordial 500ml
    Vendor
    Artisan Vinegar
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
  • Kirsh Marmalade 300gm
    Kirsh Marmalade 300gm
    Vendor
    Artisan Vinegar
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Tamarillo Jam Jar 210gm
    Tamarillo Jam Jar 210gm
    Vendor
    Artisan Vinegar
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per